Świadczenia

· Łącznie użytkowników: 32
· Najnowszy użytkownik: admin

Nie masz jeszcze konta?

Nie możesz się zalogować?
Odsłonięcie tablicy pamiątkowej poświęconej Rotmistrzowi Witoldowi Pileckiemu
W piątek 13.05.2016r. przedstawiciele Komisji Zakładowej wraz z Pocztem Sztandarowym wzięli udział w uroczystej Mszy Świętej organizowanej przez Klub Kibica GKS Jastrzębie oraz Gazetę Polska w Kościele przy osiedlu Przyjaźń w Jastrzębiu-Zdroju. Po uroczystej Mszy Świętej nastąpiło odsłonięcie pomnika upamiętniającego rotmistrza Witolda Pileckiego, który mimo iż jest małą znaną postacią w historii Polski, odegrał w niej znaczącą rolę. Witold Pilecki był rotmistrzem kawalerii Wojska Polskiego, a także współzałożycielem Tajnej Armii Polskiej oraz żołnierzem Armii Krajowej. Swego czasu był również więźniem i organizatorem ruchu oporu w obozie koncentracyjnym w Oświęcimiu. Został skazany na karę śmierci przez władze komunistyczne Polski ludowej. Zabito go 1948, a 1990 ten wyrok anulowano. Został kawalerem Orderu Orła Białego. Jako jeden z pierwszych tworzył raporty o Holokauście, zwane dalej Raportami Pileckiego.

>>> Galeria zdjęć
Wesołych Świąt Wielkanocnych

Z okazji świąt Zmartwychwstania Pana przyjmijcie najserdeczniejsze
życzenia: samych wspaniałych chwil i wiele radości, a także obfitego
dyngusa i mocy uśmiechu na co dzień.

KZ NSZZ "Solidarność" KWK "Jas-Mos"
Informacje o wycieczkach
Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat przygotowanych wycieczek na rok 2016.

>>> Kazimierz Dolny (16-18.09.2016)

>>> Toskania (17-24.09.2016)

>>> Oktoberfest (28.09-02.10.2016)

>>> Pełny harmonogram wycieczek

Istnieje również możliwość zorganizowania wyjazdu do Teatru Bagatela w Krakowie lub Teatru Muzycznego w Gliwicach (sztuka komediowa, operetka) w formie jednodniowej wycieczki.
Zaproszenie na Karczmę
Komisja Zakładowa NSZZ "Solidarność" KWK Jas-Mos zaprasza członków związku, którzy brali czynny udział w strajku (pełne 13 dni) po odbiór darmowych zaproszeń na Karczmę Piwną, która odbędzie się 27 listopada 2015 o godzinie 16:00 na Zofiówce w restauracji "Zodiak". Wszelkie informacje w siedzibie związku.
Zapisy na Karczmę Piwną
Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność” KWK „JAS-MOS” informuje, że rozpoczęła zapisy na Karczmę Piwną, która się odbędzie 27 listopada 2015 roku na Zofiówce w restauracji „Zodiak”. Koszt 50zł. Więcej informacji w biurze Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność” oraz pod numerami telefonów 3798, 3554.
Patronat medialny
Votum - Porady prawne
Wniosek o bezpłatną analizę roszczeń
Wygenerowano w sekund: 0.00 599,190 Unikalnych wizyt